جستجو
دسته‌بندی‌ها
  منو / دسته‌بندی‌ها بستن

  تماس با ما

  ثبت نظرات و شکایات

  این صفحه برای ثبت نظرات، پیشنهادات و شکایات شما در نظر گرفته است

  سیستم ارسال گل در این مجموعه به این صورت می باشد که سفارش دهنده برای سفارش سبدگل و باکس گل باید حداقل 4ساعت قبل از موعد ارسال گل سفارش خود را ثبت نماید.

  برای سفارش تاج گل به دلیل اینکه زمان طولانی تری جهت گل ارایی ان لازم است سفارش خود را تقریبا 1روز قبل ثبت نمایید.

  حتما قبل و بعد از ثبت سفارش سفارش با شماره تماس مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.سپس بر اساس آدرس و زمان مورد نظر شما محصول با کیفیت عالی و تازه ارسال می گردد

  نکته : حتما قبل از خرید محصول با ما در تماس باشید.  07136224297 - 09926628631

  به دلیل اینکه قیمت گل در بازار به صورت روزانه تغییر می کند، امکان به روزرسانی تمامی محصولات در سایت امکانپذیر نمی باشد. بنابراین اط شما دوست عزیز خواهشمندیم برای انتخابی بهتر و گرفتن قیمت روز قبل از خرید با ما از طریق تماس تلفنی یا واتس آپ به شماره 09910804487 با ما در ارتباط باشید.

  چنانچه سبد گل، دسته گل و هر یک از محصولات خاص که گل خاصی مانند ارکیده در آن به کار رفته است ، مد نظر شماست باید از دو روز قبل با مدیریت سایت هماهنگ نمایید.

  به دلیل اینکه افراد مختلفی در شهرهای گوناگون گل آرایی محصولات گل رزا را بر عهده دارند تغییراتی جزیی در گل آرایی محصول به وجود خواهد آمد.همچنین گل ها هرموقع از گلخانه برای نمایندگی های گل رزا ارسال می شود ممکن است از نظر رنگ کمی با عکس مشاهده شده متفاوت باشد. و این امری کاملا طبیعی می باشد. بنابراین گل رزا شادابی و طراوت محصولات ارسال شده را تضمین می کند ولی تغییراتی جزیی در رنگ و گل آرایی محصول کاملا طبیعی می باشد.

  به دلیل اینکه قیمت گل در بازار به صورت روزانه تغییر می کند، امکان به روزرسانی تمامی محصولات در سایت امکانپذیر نمی باشد. بنابراین از شما دوست عزیز خواهشمندیم برای انتخابی بهتر و گرفتن قیمت روز، قبل از خرید با ما از طریق تماس تلفنی یا واتس آپ به شماره 09926628631 با ما در ارتباط باشید.

  همچنین میتوانید با شماره زیر در تماس باشید

  • آدرس ما :شیراز ، بلوار دکتر حسابی ،  کوی کاظمی ،کوچه 15 ،ساختمان پارس 6
  • تلفن ثابت: 007136224297
  • تلفن همراه : 09926628631
  *
  *
  *