انتخاب از وب سایت گل رزا

شما می توانید به راحتی محصول مورد نظر خود را از نمونه‌های داخل وب سایت انتخاب کرده، روز و ساعت تحویل را با پشتیبانی گل رزا هماهنگ نموده و سپس ثبت سفارش کنید. چنانچه هیچ یک از محصولات سایت گل رزا به مطابق سلیقه شما نبود، با ما تماس بگیرید و بگویید چه چیزی در نظر دارید یا عکسی از ایده ای که دارید برای ما ارسال کنید. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا خواسته شما را برآورده کنیم.

لطفا توجه داشته باشید که ممکن است به خاطر شرایط فصلی،و تحویل روز برخی از گل‌ها،باکس و سایز تزئینات با تصاویری که در وب سایت وجود دارند کمی اختلاف رنگ داشته باشند و یا ممکن هست باکس ،سبد،جام ،پایه و… دیگری جایگزین شود. لطفا در هنگام سفارش به توضیحات ارایه شده توجه فرمایید. (گلهای طبیعی هیچ موقع شبیه هم نخواهند بود و ازآنجای که تزئینات کار دست میباشد دقیقا کپی در نمیاد)
حتما در صورت ثبت سفارش از طریق درگاه اینترنتی با ما تماس بگیرید تا همه موارد با شما هماهنگ گردد.

چگونگی درخواست هدیه جهت ارسال همراه با گل

شما می توانید بر اساس پیشنهاد ما یا ایده ای که مورد پسند خودتان است، سفارش هدیه ای را بدهید که همراه با گل انتخابی شما به آدرس مورد نظرتان ارسال شود.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

تمامی سفارشات ثبت شده در وب سایت گل رزا همراه با شماره سفارش بوده و فاکتور تایید خرید آن به صورت پست الکترونیکی به کاربر مورد نظر ارسال خواهد گشت.
سایت گل رزا همواره در تحویل و ارسال سفارشات، نهایت دقت و تلاش را انجام می دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در اگل رزا به اتمام برسد، حتی پس از اقدام مشتری به ثبت سفارش، حق کنسل کردن آن سفارش و یا برگرداندن مبلغ سفارش برای سایت گل رزامحفوظ است و یا مشتری می‌تواند به جای محصول به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین آن کند.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید همانند پایان موجودی محصول و یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
سایت گل رزا می تواند بدون اطلاع قبلی، دریافت سفارشات جدید و فروش خود را متوقف نموده اما کلیه سفارشات ثبت شده از قبل توقف سرویس خود را ارسال خواهد نمود. حق متوقف کردن فروش محصولات به هر دلیلی اعم از اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی برای سایت خرید آنلاین گل رزا محفوظ می باشد.

در صورت درج قیمت‌های نامرتبط محصولات در سایت، گل رزا می‌تواند سفارش مورد نظر را کنسل و جهت استرداد مبلغ سفارش به مشتری، اقدامات لازم را به عمل آورد.
کاربران موظف هستند که به هنگام درج اطلاعات در بخش ثبت سفارش سایت، داده‌های خواسته شده را به طور صحیح و خوانا وارد کنند و در صورت عدم ورود اطلاعات صحیح از طرف کاربر، پیگیری و تحویل کالا از جانب ایشان امکان پذیر نخواهد بود و هزینه‌های مربوطه کاملا به عهده سفارش دهنده می‌باشد.