مدت زمان تحویل و ساعات پاسخگویی

شما می توانید در هر زمان از شبانه روز، از طریق وب سایت گل رزا خرید خود را انجام دهید و زمان پاسخگویی تلفنی به شما از 7 صبح تا 12 شب انجام می گیرد.
ارسال سفارش شما در بازه زمانی 9 صبح تا 10 شب به وقت ایران و باتوجه به محصولی که سفارش داده اید انجام می گیرد. به طور مثال آماده سازی تاج گل بیش از محصولات دیگر زمان می برد و زمان ارسال آن به شما اعلام می گردد.
چنانچه رسیدن سفارش به آدرس مورد نظر و در راس ساعتی مشخص برایتان مهم است (مانند مراسم ختم و عروسی)، برای ثبت سفارش حتما زودتر و حتی چند روز قبل اقدام فرمایید.
لطفا توجه داشته باشید، گرچه می توانید ساعت دقیق تحویل سفارش خود را انتخاب کنید ولی این به مفهوم گارانتی شدن آن توسط گل رزا نیست، دلیل آن هم این است که ترافیک در شهرهای بزرگی مانند تهران، اجتناب ناپذیر و در برخی موارد حتی غیر قابل پیش‌بینی است. بنابراین تاخیر تا 4 الی 5 ساعت را (با توجه به شهر مقصد) در زمان بندی خود در نظر داشته باشید.
پیشنهاد ما این است که برای روزهای خاص مانند اعیاد، روز مادر، روز پدر، ولنتاین و… ازیک هفته قبل ثبت سفارش کنید و تاخیر تا 4 ساعت را برای شهرهای بزرگ و پر ترافیک در نظر داشته باشید.
حتما در صورت ثبت سفارش از طریق درگاه اینترنتی با ما تماس بگیرید تا همه موارد با شما هماهنگ گردد.

چگونگی تحویل سفارش شما

تحویل سفارش شما توسط پیک گل رزا و یا با آژانس انجام خواهد شد. این امکان در برخی شهرها و برای بعضی از محصولات بصورت رایگان خواهد بود در غیر اینصورت برای ارسال خارج از مراکز شهرها و شهرک های اطراف شامل هزینه جداگانه می شود.
مجموعه گل رزا تمام تلاش خود را انجام خواهد داد تا سفارش شما را مطابق تنظیماتی که انجام داده اید، به آدرس مورد نظرتان و بموقع ارسال نماید.
برای این منظور، همکار ما قبل از ارسال سفارش و جهت هماهنگی، با گیرنده تماس خواهد گرفت (در صورتیکه پاسخگو باشند)، در اینصورت چنانچه سفارش شما حالت سورپرایز داشته باشد از گفتن نام و محل فرستنده خودداری خواهد شد.
لطفا توجه داشته باشید که مسئولیت درج آدرس صحیح گیرنده، شخص سفارش دهنده می باشد. چنانچه آدرس اشتباه باشد یا هیچیک از شرایط تحویل مهیا نباشد، برای ارسال دوباره، از طرف گل رزابا شما تماس گرفته خواهد شد.
در این حالت هزینه ارسال دوباره و همچنین مسئولیت افت احتمالی کیفیت گل به عهده سفارش دهنده خواهد بود.
لطفا توجه داشته باشید که در خصوص چگونگی تحویل سفارش، ممکن است در برخی موارد اجرای درخواست شما میسر نشود، مثلا ممکن است شخص تحویل گیرنده نتواند یا نخواهد عکسی از او گرفته شود، یا به علت شرایط محیطی، امکان گرفتن امضا از تحویل گیرنده میسر نشود (مانند مراسم ختم و… ).
ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد که تاییدیه ای از اینکه سفارش مربوطه تحویل داده شده است برای شما فراهم کنیم ولی بهترین روش این است که در صورت امکان و از قبل، خودتان نیز با گیرنده تماس گرفته و بفرمایید که با شخص تحویل دهنده همکاری لازم را انجام دهند مخصوصا در مراسمی مانند ختم و عروسی.
همچنین بهتر است برای سفارشات بزرگ مانند تاج گل به جهت مراسم عروسی یا ختم، از قبل فرد مشخصی را برای تحویل گرفتن آن به گل رزا معرفی نمایید، در غیر اینصورت همکاران ما سفارش شما را در موقعیت مناسبی که امکانش وجود داشته باشد گذاشته و عکسی از آن نیز در حساب کاربریتان قرار داده خواهد شد.
لطفا توجه داشته باشید که تزئیین گل (دسته گل ، باکس گل ، سبد گل ، تاج گل و …) هنر دست میباشد و اینکه محصول سفارش داده شده با تصویر درج شده در سایت متفاوت باشد امری عادی است. ما نهایت تلاش خود را انجام می دهیم تا سفارش شما همانند تصویری که انتخاب کرده اید، باشد.