شرایط برگشت کالا / درخواست استرداد هزینه

همانطور که در بالا نیز توضیح داده شد ممکن است به خاطر شرایط فصلی، برخی از گل ها یا تزیینات آن، با تصاویری که در وب سایت وجود دارند کمی اختلاف رنگ داشته باشندو یا ممکن هست باکس دیگری جایگزین شود . البته چنانچه این اختلاف مربوط به نوع گلهای اصلی باشد، حتما قبل از ارسال با شما هماهنگ خواهد شد.

مشتری گرامی، به شما پیشنهاد می کنیم اگر دقیقا مشابه نمونه سایت به جهت رنگ و یا نوع جعبه مد نظر شما می باشد، لطفا حتما قبل از ثبت سفارس با پشتیبانی گل رزا هماهنگ فرمایید.
حتما برای سفارش محصول موردنظر خود به ویژه در روزهای پیک زودتر اقدام نمایید تا گل رزا با برنامه ریزی بهتر سفارش شما عزیزان را آماده نماید و تاخیری در روند سفارش پیش نیاید.
چنانچه پس از دریافت سفارش از آن راضی نبودید، لطفا به همکاران ما با ذکر علت اطلاع داده و توجه داشته باشید که:

  • اگر عدم رضایت شما به جهت پژمردگی گلها، کمبود تعداد شاخه گلهای استفاده شده، کیفیت پایین محصول و تاخیر بیش از 5 ساعت می باشد، پس از بررسی و طی مدت یک هفته کلیه هزینه های مربوطه به حساب شخص سفارش دهنده (حقیقی /حقوقی) واریز خواهد شد.
  • چنانچه عدم رضایت شما به دلایل دیگری بود لطفا با ذکر علت به ما منتقل کنید. ما تلاش خود را می کنیم تا در صورت امکان گل را مرجوع کنیم. توجه داشته باشید که اگر این موضوع میسر شد، هزینه برگشت به عهده خریدار می باشد، ضمن اینکه گل باید سلامت و تازگی خود را حفظ کرده باشد.

پس از اینکه مرجوعی و همچنین سالم بودن گل توسط گلفروشی تایید شدريال درصدی از هزینه ای که متقبل شده بودید طی مدت یک هفته به همان حسابی که خرید را انجام داده بودید، برگردانده خواهد شد.لطفا توجه داشته باشید که تایید مبلغ برگشتی توسط گل‌فروشی تعیین خواهد شد (بر اساس شرایط و زمان گلی که مرجوع کرده اید).