شرایط و قوانین استفاده از سرویس خرید اینترنتی گل رزا

دوستدار طبیعت و زیبایی، لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سایت گل رزا به دقت ملاحظه و مطالعه بفرمایید. ورود کاربران به وب سایت گل رزا در هنگام ثبت سفارش خود، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس و خدمات ارسال آنلاین گل از طریق وب سایت گل رزا است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به منزله پذیرفتن تمام و کمال کلیه شرایط و قوانین گل رزا از سوی شما عزیزان می‌باشد. همچنین لازم به ذکر است که شرایط و قوانین ذکر شده، جایگزین تمام توافق‌های قبلی محسوب می‌گردد.
قوانین عمومی
کاربر گرامی، کلیه فرآیندهای وب سایت گل فروشی آنلاین گل رزا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده بوده و متعاقباً مشتریان محترم نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با آن می‌باشند. در صورتی که در قوانین درج شده، روال و سرویس‌های گل رزا تغییراتی در آینده ایجاد گردد، در همین صفحه انتشار و به روز رسانی خواهد شد. لذا شما توافق می‌کنید که استفاده از سایت گل رزا به معنی پذیرش هرگونه تغییرات خواهد بود.

لطفا توجه داشته باشید که تزئیین گل (دسته گل ، باکس گل ، سبد گل ، تاج گل و …) هنر دست میباشد و اینکه محصول سفارش داده شده با تصویر درج شده در سایت متفاوت باشد امری عادی است. ما نهایت تلاش خود را انجام می دهیم تا سفارش شما همانند تصویری که انتخاب کرده اید، باشد.
حتما در صورت ثبت سفارش از طریق درگاه اینترنتی با ما تماس بگیرید تا همه موارد با شما هماهنگ گردد.