Close
(0) مورد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
دسته بندی ها
  Filters
  Preferences
  جستجو

  مراحل کاشت تا نگه داری گیاهان در خانه

  مراحل کاشت تا نگه داری گیاهان در خانه

  در ابتدا باید بگوییم که گیاهان خود را بشناسید ، مهم نیست که چقدر توجه شما به گیاهان است ، اگر شما نیازهای خاص آنها را نمی دانید ، آنها شکوفا نمی شوند. این مسئله صحیح است که آیا شما می خواهید یک خانه را خریداری کنید یا یک گیاه یا باغ گل را در فضای باز برنامه ریزی کنید. برخی از گیاهان در انواع اقلیم قادر به رشد خوبی هستند ، اما برخی دیگر به یک محیط کنترل شده نیاز دارند یا فقط می توانند در یک منطقه خاص زنده بمانند.

  گل

  قبل از کاشت یک باغ یا اضافه کردن گیاه به مجموعه گلدان های خود ، به صورت آنلاین جستجو کنید یا از یک متخصص در گل فروشی سوال کنید که گیاهان در چه شرایطی رشد می کنند.

  مطمئن شوید ظرف یا گلدان مورد استفاده شما به اندازه کافی بزرگ باشد. گیاهان برای رشد به اتاق نیاز دارند ، اگر به طور مستقیم در زمین کاشت می کنید ، حتما فضای کافی بین گیاهان را فراهم کنید.

  گیاهان را فقط در حد نیاز آب دهید ، بسیاری از باغداران گلدان های با بیش از حد لازم گیاهان آب دارند و معتقدند هر چه آب بیشتری به گیاه برسد ، بهتر می شود. این برای گیاهان خاص صادق است ، اما آب بیش از حد می تواند سایر گیاهان را از بین ببرد ، گذشته از انجام تحقیقات برای اینکه بدانید گیاهان شما به چه مقدار آب احتیاج دارند ، در اینجا یک ترفند وجود دارد که به شما کمک می کند بفهمید چه زمانی چقدر گلدان را آب کنید: انگشت خود را در حدود یک اینچ یا در خاک فرو ببرید ، در بیشتر موارد ، وقتی خاک کمی خشک است ، باید گیاهان خود را آب کنید. در آب کافی بریزید تا کمی سوراخ ته گلدان بیرون بیاید. از ریختن آب زیاد پای گلدان خودداری کنید.

  گل

  گیاهان ریز مانند ارکیده ها به آب با کیفیت بالاتری احتیاج دارند ، زیرا به مواد شیمیایی موجود در آب شیر حساس هستند. به جای آن از آب مقطر یا چشمه استفاده کنید.

  برای تغذیه گیاهان از پوسته های تخم مرغ خرد شده استفاده کنید. تخم مرغ مواد مغذی ارزشمندی را به داخل خاک می اندازد و به گیاهانی مانند گوجه فرنگی در طی فصل کمک می کند ، پوسته های تخم مرغ خرد شده گیاهان فلفل و گوجه فرنگی را تغذیه می کنند و به آنها می توانند میوه ای خوشمزه و خوش طعم داشته باشند.

  در صورت تمایل می توانید از گل فروشی محلی گیاهانی را تهیه کنید که از قبل زنده و سالم باشد. سپس فقط می توانید از آب دادن به آن لذت ببرید و با نور خورشید آن را تغذیه کنید.

  همیشه به یاد داشته باشید که آب و نور خورشید زیادی به گیاه خود بدهید.

  انصراف از نظر
  مشاوره رایگان جهت سفارش: ۰۹۹۲۶۶۲۸۶۳۱