نحوه پرداخت وجه

کاربران گل رزا می‌توانند پس از انتخاب محصول موردنظر جهت ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است
پس از تکمیل سفارش و واریز هزینه از طریق درگاه برای آماده سازی سریع تر با شماره ای که بر روی سایت قرار گرفته است تماس حاصل نمایید.

روند کنسل کردن سفارش و استرداد وجه

گل طبیعی به دلیل حساس بودن در صورتی که برای وضعیت آن به (مرحله آماده سازی ، ارسال شده ، تحویل شده) تغییر کرده باشد امکان کنسلی آن وجود ندارد.
در صورتی که سفارش قبل از آماده شدن گل کنسل شود، مبلغ موردنظر به حساب شما بازگردانده می شود.
برای محصولات بسته بندی شده و غیر از گل طبیعی: هدیه باید در بسته بندی اصلی، باز نشده و شرایط سالم و دقیقا همانند زمانی باشد که تحویل داده شده بود. در اینصورت شما فرصت دارید تا یک هفته بعد از تاریخ دریافت، آنرا به آدرسی که در اختیار شما قرار خواهد گرفت، ارسال نمایید. لازم به ذکر است هزینه ارسال به عهده شما خواهد بود.
بازپرداخت، پس از تایید فروشنده هدیه و پس از کسر کارمزد بانکی و هزینه حمل و نقل به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

خسارت در هنگام حمل و نقل

گل رزا همواره تمام تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها را در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برساند.
چنانچه در هنگام حمل و نقل آسیبی به محصول وارد شود، تحویل گیرنده می تواند از دریافت محصول امتناع کرده و مشکل را با ذکر دلیل سریعا و بصورت کتبی به پشتیبانی سایت اعلام نماید تا پیگیری‌های لازم جهت عودت وجه پرداختی انجام شود.
ما طراوت و تازگی محصولات تحویل داده شده را به صورت ۱۰۰% تضمین می‌کنیم.
کاربران عزیز می توانند هر گونه انتقاد، نظر، پیشنهاد و سایر موارد را از طریق لینک تماس و با وارد نمودن نام، پست الکترونیکی و متن مورد نظر خود، برای وب سایت گل رزا ارسال نمایند.