Close
(0) مورد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
دسته بندی ها
  Filters
  Preferences
  جستجو

  گل تازه چه خصوصیاتی دارد

  گل تازه چه خصوصیاتی دارد

  هر گل فروشی آنلاین در وب سایت ادعا می کند که دسته گل های آنها از بالاترین کیفیت برخوردار است. با این حال ، برخی از مشتریانی که از فروشگاه آنلاین گل فروشی در ایران سفارش می دهند ، تجربه دریافت دسته هایی با مشخصات زیر را داشتند:

  گل هایی که بسیار کوچکتر از آنچه در وب سایت گل فروشی نشان داده شده است.

  لفافهای ارزان و غیرقابل نمایش.

  با این حال ، هنگامی که مشتریان شکایت کردند ، گل فروشی گفت که دسته گل دقیقاً همان چیزی است که در وب سایت خود توصیف کرده اند.

  بنابراین یک دسته گل با کیفیت بالا چه شکلی باید باشد؟ آیا استاندارد وجود دارد؟ در این پست وبلاگ ، ما می خواهیم به ویژگی های یک دسته گل با کیفیت بپردازیم تا دفعه بعدی که یکی از آنها را خریداری می کنید ، بدانید که خوب است یا خیر.

  تاج گل

  اندازه گل

  هیچ سیستم درجه بندی رسمی برای تعیین اینکه آیا گل از کیفیت خاصی برخوردار است وجود ندارد.

  روش ساده برای گفتن اینکه آیا گل از کیفیت مطلوبی برخوردار است یا خیر از اندازه است. گلهای وارداتی وقتی شکوفا می شوند بزرگتر و زیبا به نظر می رسند. دلیل این امر به این دلیل است که آب و هوا و شرایط خارج از کشور برای رشد آنها بهتر است.

  اندازه گل اصلی مورد استفاده در دسته گل شما ممکن است از یک گونه دیگر متفاوت باشد اما هرگز نباید از نیمی از کف دست شما کوچکتر باشد.

  وضعیت گل

  لازم نیست متخصص باشید تا بگویید که آیا وضعیت گل در دسته گل شما خوب است یا بد.

  می توانید مرطوب و نرمی گل ها را در شرایط خوبی حس کنید. گلبرگ ها به راحتی نمی شکنند. از طرف دیگر ، گل هایی که در وضعیت بدی قرار دارند ، اغلب کمی خشک به نظر می رسند. در بعضی موارد ، ممکن است رنگ شما تا زمان دریافت کننده گیرنده آن ، از بین برود.

  گل ها در وضعیت بد اغلب به دلیل طولانی شدن مدت زمان نگهداری می باشند. عدم مراقبت صحیح از گل ها در طول طراحی ، بسته بندی یا تحویل ممکن است در شرایط نامطلوبی نیز به وجود آید.

  تاج گل

  بسته بندی

  بسته بندی دسته گل نیز کیفیت آن را تعیین می کند. یک بسته بندی خوب به غیر از داشتن ظاهر بهتر ، به زیبایی دسته گل کمک می کند. یک دستبند دسته گل با کیفیت بالا نیز در برابر آب مقاوم است.

  دسته های ارزان قیمت اغلب در کاغذ یا ورق های پلاستیکی شفاف پیچیده می شوند. این چیدمان طراحی دسته گل را خراب می کند.

  هنگامی که گل فروشی گل ها را تحویل می گیرد ، گل ها با ظرافت به کار گرفته می شوند ، بنابراین در معرض قرار گرفتن طولانی مدت در خارج از محیط یخچال قرار نمی گیرند. گل فروشی باید گل ها را باز کند و از محلول تهویه مطبوع و شادابی گل استفاده کند. این مراقبت برای ایجاد گل های تازه و با کیفیت بسیار مهم است.

  دسته گل

  همانطور که گفته شد ، هنگامی که گل فروشی ها دسته ای را تهیه می کنند ، معمولاً ساقه ها را به هم می چسبانند. سپس ، آنها به بسته بندی محصول نهایی در کاغذ ادامه می دهند. این باعث می شود راحت تر بتوانید دسته گل را نگه دارید. گلدان ضروری نیست ، اما گیرنده ممکن است در صورت تمایل از آن استفاده کند. برای تازه نگه داشتن گلها ، حتماً آب موجود در گلدان را دوباره پر کنید.

  انصراف از نظر
  مشاوره رایگان جهت سفارش: 09910804487