Close
(0) مورد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
دسته بندی ها
  Filters
  Preferences
  جستجو

  گل های مناسب برای مراسم عزاداری

  گل های مناسب برای مراسم عزاداری

  گل ها از دیرباز روشی برجسته برای ابراز همدردی ، عشق ، تسلیت و احترام به ویژه پس از گذراندن کسی بود که ما می شناسیم.

  قبل از اینکه به گل فروشی بگویید "گل های زیبایی را در کنار هم قرار دهد" ، یک دقیقه وقت بگذارید تا یاد بگیرید که گل های شما واقعاً چه می گویند.

  هنگام انتخاب گل ، ترتیبی که انتخاب کردید باید همان داستان رابطه‌ای که با شخص داشتید بگویید. آیا آن مرحوم عشق زندگی شما بود؟ یکی از اعضای خانواده نزدیک یا دور؟ دوست عزیز؟ در اینجا نکاتی برای کمک به شما در تصمیم گیری صحیح از گل ارائه شده است.

   

  گل نیلوفرگل

  این گل غالباً گل تشییع جنازه محسوب می شود و معنای قابل توجهی در پشت این شکوفه معطر وجود دارد. نیلوفرها پیشنهاد می کنند که روح آن مرحوم به حالت بی گناهی صلح آمیز برگشته است ، سنتی ترین گل های تشییع جنازه در اطراف زنبق است. نیلوفرهای نمادی از روح مرخصی ها و امیدی است که با روند تجدید ارائه می شود.

  گل رز

  درست مانند گل های نیلوفر ، گل رز یک گل تشییع جنازه بسیار رایج و مناسب است و هر گل رز دارای مفهوم کمی متفاوت است. گل سرخ سفید نماد نهایی معنویت ، پاکی و بی گناهی است. در مراسم تشییع جنازه ، گل رز قرمز عمیق و کلاسیک عشق و اندوه را برانگیخته است. گل رز زرد اغلب توسط دوستان داده می شود تا پیوند خود را نشان دهند. از گل رز صورتی تیره نادر برای ابراز سپاس از آن مرحوم استفاده می شود.

  گل

  ارکیده

  مهم نیست که چه رنگی ، ارکیده ها معنای جهانی دارند: "من همیشه تو را دوست خواهم داشت."

  گل داوودی

  برخلاف گل های دیگر ، معنی پشت گل داودی همدلی و افتخار می باشد. رنگ در معنا نیز نقش دارد. قرمز نماد عشق است ، در حالی که سفید نماد بی گناهی است ، گل داودی یا مادر ، هنگام عزاداری با خانواده ای که با اروپا یا آسیا پیوند دارد ، یک انتخاب شگفت انگیز انجام می دهد. چین ، کره و ژاپن از گلهای داودی سفید برای نماد اندوه استفاده می کنند. در برخی از کشورهای اروپایی ، مادران فقط برای قرار دادن روی گورها یا به عنوان یک مراسم تشییع جنازه ارسال می شوند.

  گل

  میخک

  میخک ها اغلب در تاج های ایستاده تشییع جنازه استفاده می شوند. مانند سایر گل ها ، هر یک از رنگها معنای خاص خود را دارند. رنگ قرمز محبت را نشان می دهد و سفید تمایل به سمبل بی گناهی دارد ، میخک ها یک انتخاب بسیار محبوب برای گل های همدردی هستند. آنها گلهای معطر و ماندگار هستند و آنها را برای خدماتی که برای چند روز دوام دارند ایده آل می کند

  سنبل

  اینها بیشتر در چیدمان گلهای متنوع اضافه می شوند. معانی مختلفی دارند مانند درد و رنج عمیق.

  گل

  هیدرانژیا

  معنای پشت این گل به اندازه دیگران شناخته شده نیست ، اما بسیاری معتقدند که این سمبل احساسات واقعی و عمیق است.

  ارسال گل به مراسم تشییع جنازه راهی مناسب برای ابراز تسلیت شماست. تعدادی گل وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید ، و همه آنها معانی مختلفی دارند ، در ادامه برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین گل فروشی آنلاین گل رزا تماس حاصل فرمایید.

  انصراف از نظر
  مشاوره رایگان جهت سفارش: 09910804487