مجموعه گل رزا

مجموعه گل رزا فعالیت خود را از سال 1397 در زمینه گل طبیعی با گردآوری متخصصین حرفه گل آرایی آغاز نموده است. در این رابطه برای ارایه بهتر خدمات از طریق سایت از گروهی از متخصصان IT مشاوره و همکاری می گیرد.

مجموعه گل رزا با گردآوری متخصصین حرفه گل آرایی ، با همکاری چندین گلخانه و همچنین حضور مشاوران فعال یک مجموعه بی نظیر را راه اندازی کرده تا بتواند با نازل ترین قیمت، بالاترین کیفیت و بهترین انتخاب را در اختیار شما قرار دهد.

مجموعه آنلاین گل رزا در تلاش است بهترین خدمات خود را به ایرانیان سراسر دنیا ارائه دهد.
چنانچه در خارج از ایران هستید یا در داخل کشور زندگی می کنید، براحتی می توانید ثبت سفارش خود را انجام داده و عزیزانتان را در هر کجا که هستند خوشحال کنید.

شما می توانید قبل از خرید و یا ثبت سفارش خود با مشاوران مادر ارتباط باشید تا بهترین انتخاب را متناسب با بودجه و مناسبت مورد نظرتان داشته باشد .

شماره تماس: 09910804487

خرید از گل رزا چه مزیتی دارد؟

همراهان خانوده بزرگ گل رزا با انتخاب و خرید آنلاین میتوانند در زمان خود صرفه جویی کرده و بدون نیاز به مراجعه حضوری سفارش دلخواهشان را ثبت کنند، درنظر داشته باشید امکان رویت عکس نهایی قبل از ارسال سفارش نیز وجود دارد.
همچنین با سفارش آنلاین فاصله برای شما و عزیزانتان بی معنی بوده و شما میتوانید در هر کجا که هستید با سفارش گلی مناسب همراه لحظات مهم و احساسی آنها باشید.

تعداد کارکنان مجموعه گل رزا

تعداد کارکنان مستقیم: 8 نفر
تعداد کارکنان غیرمستقیم : 30 نفر