Close
(0) مورد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
دسته بندی ها
  Filters
  Preferences
  جستجو

  باکس گل و شکلات

  ارایه انواع باکس گل و شکلات 

  اگر به دنبال سوپرایز کردن عزیزانتان هستید باکس های گل و شکلات به شما پیشنهاد می گردد.

  گلفروشی گل رزا متنوع ترین و با کیفیت ترین باکس گل و شکلات را به شما دوستان گرامی ارایه می نماید.

  خرید اینترنتی باکس گل و شکلات  با امکان ارسال به آدرس شما عزیزان در سراسر ایران

   

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس

  جعبه گل رز قرمز هلندی 6 شاخه با انواع شکلات

  650,000 تومان
  6شاخه رز قرمز هلندی همراه با انواع شکلات ویک عدد جعبه چوبی. در روز های مناسبتی مانند ولنتاین سفارش خود را حداقل یک روز زودتر ثبت نمایید.

  جعبه گل رز قرمز هلندی 4 شاخه با انواع شکلات

  730,000 تومان
  4شاخه رز قرمز هلندی همراه انواع شکلات و جعبه چوبی. این محصول درهمه شهرها قابل سفارش است. در زمان سفارش ممکن است باکس دقیقا مانند عکس نباشد. در زمان هایی مانند ولنتاین سفارش خود را حداقل یک روز زودتر ثبت نمایید.

  باکس گل رز قرمز هلندی 9 شاخه و انواع شکلات

  1,050,000 تومان
  باکس گل رز هلندی دارای 9 شاخه گل رز قرمز هلندی و انواع شکلات می باشد. این محصول در همه شهرها قابل سفارش است. در زمان هایی مانند ولنتاین سفارش خود را حداقل یک روز زودتر ثبت نمایید.

  باکس قلب رز و شکلات

  790,000 تومان
  باکس گلی که در عکس مشاهده می کنید دارای 20 شاخه گل رز هلندی قرمز و 30عدد شکلات است. این محصول در همه شهرها قابل سفارش است.

  باکس گل چوبی رزقرمز و انواع شکلات

  750,000 تومان
  باکس گل چوبی مشاهده شده در عکس دارای 4 شاخه گل رزقرمز هلندی و انواع شکلات های اسنیکرز، نستله تخته ای، نوتلا و هوبی می باشد. این محصول در همه شهرها قابل سفارش است.

  جعبه گل رز قرمز هلندی و شکلات شونیز ولنتاین

  440,000 تومان
  در عکسی که مشاهده می کنید 9شاخه گل رز قرمز هلندی و 16 عدد شکلات شونیز قرار دارد. قبل از خرید این محصول تماس بگیرید و سفارش خود را حداقل یک روز قبل ثبت نمایید.

  پکیج ویژه ولنتاین با گل، شکلات و ادکلن

  350,000 تومان
  پکیج ولنتاین که در عکس مشاهده می کنید دارای یک شاخه گل رز هلندی، تعدادی شکلات و ادکلن BaBon که روی سر آن یک عروسک قرار دارد، می باشد. برای سفارش این محصول از دو روز قبل هماهنگ کنید.

  باکس گل رزقرمز، عروسک خرس و شکلات قلبی ویژه ولنتاین

  490,000 تومان
  در این باکس که مشاهده می کنید 3 شاخه رز قرمز هلندی، یک عدد عروسک خرس و تعدادی شکلات قرار دارد. قبل از خرید این محصول با ما در تماس باشید.

  باکس گل رز 9شاخه، ادکلن و شکلات ویژه ولنتاین

  640,000 تومان
  پکیج ولنتاین که در عکس مشاهده می کنید دارای9 شاخه گل رز هلندی، تعدادی شکلات و یک عروسک می باشد. به جای عروسک می توانید از کادوهای دیگر هچون ادکلن استفاده نمایید. در زمان سفارش ممکن است مدل باکس و عروسک تغییر کند و تغییرات آن با شما هماهنگ می شود. ارسال این محصول در سطح شهر رایگان است.

  باکس گل 10شاخه رز قرمز هلندی و عروسک خرس قرمز ولنتاین

  790,000 تومان
  در این محصول 10شاخه رز قرمز هلندی و یک عدد عروسک خرس قرمز و تعدادی شکلات در یک جعبه بسیار شیک قرار گرفته است. در زمان سفارش ممکن است باکس و ظاهر عروسک تفاوت داشته باشد که در این صورت با شما هماهنگی های لازم انجام می گیرد.

  باکس گل رز هلندی 9شاخه، عروسک و شکلات ولنتاین

  1,200,000 تومان
  در این محصول 9شاخه رز قرمز هلندی و یک عدد عروسک و تعدادی شکلات قرار دارد. برای سفارش این محصول قبل از خرید با ما در تماس باشید.

  باکس گل رز هلندی 9شاخه ، شکلات نوتلا و عروسک بزرگ

  1,370,000 تومان
  در این محصول 9شاخه رز قرمز هلندی و یک عدد عروسک بزرگ قهوه ای و تعدادی شکلات وجود دارد که در یک جعبه بسیار زیبا قرار داده شده است. این محصول در همه شهرها قابل سفارش است. برای سفارش این محصول زودتر اقدام کنید.

  جعبه چوبی گل رز هلندی 6شاخه،شکلات های فانتزی و عروسک

  680,000 تومان
  در این جعبه که مشاهده می کنید 6شاخه گل رز هلندی، تعدادی شکلات خارجی و فانتزی و عروسک خرس قرمز قرار دارد. این محصول از نمونه های قبل می باشد، بنابراین برای سفارش باید از چند روز قبل سفارش خود را ثبت نمایید و با ما در تماس باشید.

  سبد رز و شکلات آتریا

  2,700,000 تومان
  در این سبد گل حصیری 100 شاخه رز هلندی قرمز و انواع شکلات های نوتلا، کیت کت و .. قرار داده شده است.
  مشاوره رایگان جهت سفارش: ۰۹۹۲۶۶۲۸۶۳۱