جستجو
دسته‌بندی‌ها
  منو / دسته‌بندی‌ها بستن

  سفارش سبد گل در یزد

  گل فروشی یزد( گلفروشی آنلاین یزد)

  تیم گل رزا در شهر یزد بهترین و با کیفیت ترین سبد گل ها از جمله سبد گل خواستگاری، سبد گل بله برون، سبد گل تبریک و سبد گل ترحیم و تسلیت را تقدیم شما عزیزان می کند و به صورت آنلاین درب منزل شما ارسال می نماید.

  در صورتی که سبد گل داخل سایت گل رزا مشاهده نموده اید یا طرح خاصی مد نظر شما می باشد می توانید از طریق واتساپ با شماره 09926628631 در تماس باشید یا با این شماره تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما شما را راهنمایی نمایند.

  مشاهده بصورت
  مرتب‌سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  تصویر  سبد گل ترکیبی لیلیوم و رز

  سبد گل ترکیبی لیلیوم و رز

  سبد گل ترکیبی از گل های رز ، لیلیوم اوریانتال تشکیل شده است. و با گل های بنفش و برگ های تزیینی گل آرایی شده است. در این سبد گلی که مشاهده میکنید ، 20 شاخه گل رز لب صورتی ، 5 شاخه گل لیلیوم اوریانتال زرشکی و 8 شاخه گل بنفش لیسینتوس وجود دارد.
  1,050,000 تومان
  تصویر  سبد گل ترکیبی گل رز و داوودی

  سبد گل ترکیبی گل رز و داوودی

  سبد گل ترکیبی شامل گل رز و داوودی میباشد. در این سبد گلی که مشاهده می کنید ۳۰ شاخه گل رز قرمز و ۲۳ شاخه گل داوودی و برگ های تزیینی موجود است.
  1,550,000 تومان
  تصویر  سبد گل رز و لیلیوم

  سبد گل رز و لیلیوم

  سبد گل ترکیبی از گل های رز و لیلیوم است. سبد گل ترکیبی دارای 10 شاخه لیلیوم و 20 شاخه گل رز است و با برگ ها و گل های سفید گل آرایی شده است.
  1,300,000 تومان
  تصویر  سبد گل قلبی رز و آلستر

  سبد گل قلبی رز و آلستر

  سبد گل قلبی رز و آلستر شامل 19 شاخه رز هلندی قرمز و لب صورتی می باشد. در اطراف گل های رز گل های زیبای آلستر گل آرایی می گردد.
  1,050,000 تومان
  تصویر  سبد گل ترکیبی رز و لیلیوم و آلستر

  سبد گل ترکیبی رز و لیلیوم و آلستر

  سبد گل ترکیبی شامل گل های رز ، لیلیوم اوریانتال و آلستر است. در این سبد گلی که می بینید ، 26 شاخه گل رز قرمز، 11 شاخه گل لیلیوم اوریانتال سفید و تعدادی شاخه گل آلستر قرمز موجود می باشد.
  1,650,000 تومان
  سبد گل ترکیبی لیلیوم و رز

  سبد گل ترکیبی لیلیوم و رز

  سبد گل ترکیبی از گل های رز ، لیلیوم اوریانتال تشکیل شده است. و با برگ ها و مروارید های تزیینی گل آرایی شده است.در این سبد گلی که مشاهده میکنید ، 20 شاخه گل رز لب صورتی ، 2 شاخه گل لیلیوم اوریانتال صورتی و وجود دارد.
  980,000 تومان
   سبد گل لیلیوم و آلستر

  سبد گل لیلیوم و آلستر

  سبد گل ترکیبی از گل های لیلیوم و آلستر تشکیل شده است. سبد گل ترکیبی دارای 6 شاخه لیلیوم سفید و 8 شاخه آلستر صورتی است و با برگ ها و گل های بنفش لیسینتوس گل آرایی شده است. به دلیل اینکه در فصل زمستان گل لیسینتوس موجود نمی باشد از گل میخک یا کرزنتیا استفاده می گردد.
  450,000 تومان
  سبد گل رزالین در یزد

  سبد گل رزالین در یزد

  در سبد گل رزالین 9 شاخه رز هلندی وجود دارد که با یک گل آرایی خاص و منحصربه فرد در یک سبد قرار گرفته اند.
  290,000 تومان
  تصویر  سبد گل لوکس رز لب صورتی و لیلیوم اوریانتال دریزد

  سبد گل لوکس رز لب صورتی و لیلیوم اوریانتال دریزد

  در این سبد گل 8 شاخه گل رز و 3شاخه گل لیلیوم اوریانتال و گل های داوودی در اطراف سبد به کار رفته است.
  500,000 تومان