برای خرید گل در شیراز با بهترین قیمت، میتوانید از محصولات متنوع ما دیدن کنید و سفارش مد نظر خود را ثبت کنید. ارسال گل در شیراز به آدرس مد نظر شما در کمترین زمان قابل انجام است.

تاج گل در شیراز
جام-گل
باکس گل
سبد گل
گل آپارتمانی

تاج گل

سفارش انواع تاج گل با بهترین قیمت با امکان ارسال به محل مشتری را از بهترین گل فروشی شیراز بخواهید.

سبد گل

برای سفارش سبد گل میتوانید از بین محصولات زیر سفارش خود را انتخاب کنید.

راه‌های متفاوتی برای سفارش گل در شیراز وجود دارد؛ اما بهترین آن‌ها خرید اینترنتی است! قطعا سر زدن به گلفروشی و گلخانه‌ها، حوال و هوای بسیار خوبی دارد؛ اما همیشه مقدور نیست!

گاهی اوقات ما از شهر دیگری قصد سورپرایز عزیزان‌مان را داریم و یا وقت مراجعه حضوری را نداریم؛ در همین شرایط فروشگاه اینترنتی گل رزا به داد شما می‌رسد! این فروشگاه پکیج کاملی از زیباترین گل ها بوده و امکان ندارد پس از مشاهده ویترین اینترنتی آن دست خالی برگردید؛ زیرا برای هر مناسبتی که فکرش را کنید، گل‌های مختلفی موجود دارد.

در این فروشگاه انواع گل‌ها در بسته‌بندی‌های مختلفی مثل سبد، باکس، تاج گل، دسته گل و… در دسته‌بندی‌های مختلف تولد، ولنتاین، تسلیت و… عرضه می شود. بنابراین اگر قصد ارسال گل به شیراز را دارید با ما همراه شوید.

سفارش گل برای تبریک تولد در شیراز

شما می‌توانید متناسب با سلیقه خود، انواع گل‌های تولد را در اشکال مختلفی مثل باکس، دسته گل و سبد گل و… را در قالب سفارش گل در شیراز تقدیم عزیزانتان کنید. در بخش زیر بیشتر در این مورد برایتان توضیح می‌دهیم.

سفارش باکس گل برای تبریک تولد در شیراز

باکس گل یکی از جذاب‌ترین و حتی لاکچری‌ترین انواع هدیه‌ها برای تبریک تولد است. البته باید بدانید گل‌ها در باکس عمر طولانی‌تری داشته و تا مدت‌ها باقی می‌مانند. یکی از مهم‌ترین مزایای سفارش باکس گل برای تبریک تولد، استحکام و شیک بودن آن است!

شما می‌توانید با توجه به سلیقه شخص موردنظر، از گل‌های مختلفی مثل رز، داوودی، نرگس و همچنین رنگ‌ جعبه‌های متفاوت چوبی، مقوایی، چرم و… استفاده کنید. جعبه‌های مقوایی در اشکال متنوعی مثل قلب، دایره، مربع، مستطیل و حتی در ارتفاع‌های مختلف تولید شده و متناسب با نیاز شما برای سفارش گل در شیراز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پیشنهاد می‌کنم برای تبریک تولد و ارسال گل به شیراز از بادکنک‌های تزئینی و یا کیک نیز استفاده و جذابیت آن را دوچندان کنید!

سفارش دسته گل برای تبریک تولد در شیراز

دسته گل‌ها یکی از رایج‌ترین و البته بهترین انواع هدیه‌ها برای تبریک تولد به شمار می‌روند. خیلی از اوقات ما برای خرید دسته گل وقت زیادی صرف کرده اما به نتیجه دلخواهمان نمی‌رسیم! فروشگاه اینترنتی گل رزا این مشکل را برطرف کرده و دقیقا خواسته شما را عملی می‌کند!

معمولا برای تبریک تولد از گل‌های رز، آفتاب گردان، سوسن، عروس و … استفاده و آن‌ها را با هم ترکیب می‌کنند؛ زیرا این ترکیب به عنوان کادو بسیار شکیل‌تر و جذاب‎‌تر به نظر می‌رسد. شما می‌توانید متناسب با سلیقه خود و شخص موردنظر، از گل‌های موردعلاقه‌تان در دسته گل استفاده و از خدمات ارسال گل ب هشیراز قروشگاه رزا بهره مند شوید.

سفارش سبد گل برای تبریک تولد در شیراز

سبدگل‌ها نیز یکی از بهترین و جذاب‌ترین انواع هدیه‌ها برای سفارش گل در شیراز و سورپرایز عزیزانتان بوده و تنوع بسیار زیادی دارد؛ گل‌های مختلفی مثل رز، عروس، داوودی، سمبل و… برای سبد گل مناسب بوده و جلوه زیبا و شادی به آن می‌دهند. جالب است بدانید این سبدها در اشکال متفاوت بیضی، تخم مرغی، آبشاری و… وجود دارند.

شما می‌توانید متناسب با سلیقه خود از رنگ‌های مختلف سبد و یا همچنین وسایل تزئینی مثل ربان برای زیبایی بیشتر آن استفاده کنید. جالب است بدانید این نوع سبدها در شکل‌های مختلف کالسکه یا عروسک نیز وجود داشته و برای تبریک تولد نوزادان نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

سفارش تاج گل تسلیت در شیراز

تاج گل‌ها در شکل‌های مختلف دایره‌ای، دوطبقه یا چند طبقه طراحی شده و رایج‌ترین انواع گل برای مراسمات ترحیم هستند. ماندگاری این گل‌ها به نوع چسب  متریال موردنظر بستگی دارد؛ اما به طور کلی بین چند روز تا چند هفته باقی می‌مانند. حتما می‌دانید برای تسلیت معمولا از گل‌های داوودی، لیلیوم، رز و… استفاه می‌کنند.

مجموعه گل رزا در چیدمان این گل‌ها در ابتدا دسته‌ای گل (معمولا گلایل) را در مرکز قرار داده و سپس اطراف آن را با گل‌های دیگر مثل داوودی تزئین و برای ارسال گل به شیراز آماده می‌کنند.

سفارش تاج گل تبریک در شیراز

بسیاری از افراد تصور می‌کنند تاج‌گل‌ها فقط برای تسلیت کاربرد دارند؛ اما باید بدانید در مراسماتی مثل افتتاحیه و عرض تبریک نیز از این گل‌ها استفاده می‌کنند. تاج گل شبکه‌ای از زیباترین گل‌ها بوده و برای تبریک و هدیه بسیار مناسب است.

البته چیدمان آن از انواع دیگر تاج گل‌ها سخت‌تر بوده و به همین دلیل، هزینه بیشتری نیز دارد. شما می‌توانید متناسب با نیاز و بودجه خود، تاج گل دلخواهتان را از گل رزا تهیه و  از خدمات ارسال گل به شیراز این مجموعه استفاده کنید.

سفارش انواع سبد گل در شیراز

سبد گل‌ها یکی از رایج‌ترین و البته متنوع‌ترین انواع گل‌ها بوده و برای هر مناسبتی مناسب هستند! در بخش زیر بیشتر در این مورد برایتان نوشته‌ایم.

سفارش سبد گل تبریک در شیراز

سبد گل‌ها برای انواع مراسمات شادی مثل نامزدی، تبریک تولد، خواستگاری و… کاربرد داشته و متناسب با سلیقه هر شخص طراحی می‌شوند. در سبد گل‌های مخصوص تبریک معمولا از گل‌های داوودی روشن، گل عروس، رزهای رنگی و … استفاده می‌کنند.

حتی اگر قصد دارید برای مراسماتی مثل نامزدی یا تبریک سالگرد از سبد گل استفاده کنید یک پیشنهاد جالب برایتان دارم؛ می‌توانید هدیه خود (مثلا حلقه یا گردنبند) را نیز در سبد قرار دهید!

سفارش سبد گل تسلیت در شیراز

در مراسمات ترحیم و برای عرض تسلیت نیز سبدهای گل کاربرد دارند؛ اما حواستان باشد از گل‌های طبیعی و تازه استفاده کنید. سبدهای گل نیز تنوع زیادی داشته و در انواع شکل‌های دایره‌ای، بیضی، آبشاری و… تولید می‌شوند. شما می‌توانید بر اساس سلیقه خود از گل‌های تماما یک‌رنگ یا ترکیبی استفاده کنید؛ اما در مراسمات ترحیم معمولا گل‌های سفید کاربرد بیشتری دارند!

سفارش انواع دسته گل در شیراز

دسته گل‌ها از کاربردی‌ترین انواع این دسته‌بندی بوده و در تمام شرایط از عروسی و تولد گرفته تا مجالس ترحیم دیده می‌شوند. در بخش زیر به توضیح این موارد می‌پردازیم.

سفارش دسته گل عروس در شیراز

اگر برای مراسم عروسی خود دنبال دسته گل خاص و منحصربه‌فردی می‌گردید، گل رزا بهترین گزینه برای شماست. زیرا دقیقا ایده و تصویر ذهنی شما را عملی کرده و در اختیارتان قرار می‌دهد! در دیزاین این دسته گل‌ها معمولا از گل‌های پنبه‌ای، گل عروس، رز قرمز و سفید، ادریسی و… استفاده کرده و آن را به روش‌های بسیار جذابی در کنار هم قرار می‌دهند.

شما چه طرف‌دار دسته ‌گل‌های ساده و مینیمال و چه علاقه‌مند به مدل‌های شلوغ باشید، می‌توانید در فروشگاه گل رزا، دسته گل عروس موردنظر خود را بیابید و با درخواست سفارش گل در شیراز به هدفتان برسید!

سفارش دسته گل تبریک در شیراز

برای تبریک شما می‌توانید از انواع و اقسام دسته‌گل‌ها استفاده کنید. یک مدل بسیار جذاب نوع فانتزی آن بوده گه گل‌های خشک کوچک یا رزهای رنگی‌رنگی در آن قرار دارند؛ این دسته‌گل‌های فانتزی گزینه بسیار خوبی برای هدیه یا تبریک هستند. البته قیمت آن به عوامل مختلفی مثل نوع و تعداد گل، ابعاد و… آن‌ها بستگی داشته و شما می‌توانید متناسب با سلیقه‌تان بهترین دسته‌گل‌ها را تهیه کنید.

سفارش دسته گل تسلیت در شیراز

دسته‌گل‌ها در مراسم‌های ترحیم و برای تسلیت نیز کاربرد دارند؛ با این تفاوت که معمولا از گل‌های سفیدی مثل لیلیوم، گلایل، مریم، داوودی و… در آن‌ها استفاده می‌کنند. هر کدام از این گل‌ها معنا و مفهوم خاصی را می‌رسانند؛ برای مثال گل گلایل به معنی احساس همدردی و بسیار مناسب برای این نوع مناسبت‌هاست. شما می‌توانید انواع مدل‌ها و طراحی‌های مناسب تسلیت برای سفارش گل در شیراز را در فروشگاه گل رزا مشاهده کنید.

سفارش شاخه گل بریده شده در شیراز

شاخه گل بریده شده یکی از کاربردی‌ترین انواع هدیه‌ها بوده و در تزئین کیک، تزئین میز، باکس‌های گل و هدیه و… نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد. این نوع گل‌ها تنوع بسیار زیادی داشته و طول عمر آن‌ها نیز بسیار متفاوت است.

شما می‌توانید با خرید اینترنتی شاخه گل‌های بریده شده، علاوه بر صرفه‌‌جویی در وقت، با صبر و حوصله گل‌های موردنظر خود را انتخاب و حتی آن را با هم ترکیب کنید. این شاخه‌های بریده حس تازگی و انرژی مثبت زیادی به افراد انتقال داده و به همین دلیل تعداد بسیاری این نوع گل‌ها را به سایر مدل‌ها ترجیح می‌دهند.

سفارش انواع باکس گل عاشقانه، رمانتیک، لاکچری، لوکس و سورپرایز در شیراز

باکس گل یکی از شیک‌ترین و لاکچری‌ترین هدیه‌ها برای مراسمات مختلف بوده و همیشه افراد را سورپرایز می‌کند؛ مخصوصا اگر با وسایل لوکس و جذاب نیز تزئین شده باشد! حتما می‌دانید که این باکس‌ گل‌ها انواع متفاوتی داشته و متناسب با سلیقه افراد طراحی و ساخته می‌شوند.

برای مثال شما می‌توانید از جعبه‌ها در اندازه و طرح‌های مختلف استفاده و درون آن را با گل‌های مورد علاقه خود پر کنید. اگر دوست دارید هدیه‌ای لاکچری و جذاب به عزیزانتان هدیه دهید، باکس گل بهترین گزینه برای شماست!

نحوه ثبت سفارش خرید اینترنتی گل در شیراز

با وجود مشغله زیاد و فروشگاه‌های اینترنتی، دیگر این روزها خرید حضوری کار عاقلانه‌ای به شمار نمی‌رود! مجموعه گل رزا با سال‌ها تجربه، باکیفیت‌ترین و در عین حال خاص‌ترین انواع گل‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد.

بنابراین اگر دوست دارید با بهترین قیمت، گل‌های موردعلاقه‌تان را تهیه کنید، حتما به این فروشگاه سری بزنید. برای ثبت سفارش پس از ورود به سایت گل رزا، در قسمت دسته‌بندی‌ها، نوع گل موردنظرتان (سبد، باکس، تاج و…) را مشخص و سپس آن را به سبد خرید خود اضافه کنید. به همین راحتی شما می‌توانید خرید خود را انجام دهید!

اگر در این زمینه نیاز به مشورت و کمک دارید، قبل از خرید نیز با کارشناسان ما در ارتباط بوده و نیازهای خود را با آن‌ها در میان بگذارید؛ مسلما با این کار می‌توانید بهترین انتخاب را متناسب با بودجه و سلیقه‌تان داشته باشید!

ارسال گل به سراسر شیراز در فروشگاه گل رزا

اگر در شیراز زندگی می‌کنید یا قصد سورپرایز یکی از عزیزانتان در این شهر و ارسال گل به شیراز را دارید، گل رزا بهترین انتخاب شماست؛ زیرا شما در هیچ جای دیگری ظرافت، تمیزی و زیبایی گل‌های این فروشگاه را پیدا نخواهید کرد.

برای سفارش گل در شیراز فقط کافی است پس از ورود به سایت گزینه «ارسال گل به شیراز» را انتخاب و در ادامه مراحل آن را طی کنید. با این کار، سفارش شما با رعایت جوانب احتیاط و در سریع‌ترین زمان ممکن به دستتان می‌رسد.

خرید گل با بهترین کیفیت برای انواع مناسبت ها در شیراز

شما در فروشگاه اینترنتی گل رزا می‌توانید برای تمام مناسبت‌ها از تولد گرفته تا ولنتاین، عروسی، ترحیم و… گل‌های مختلف و در بسته‌بندی‌ها و اشکال متنوعی را بیابید. علاوه بر این ما در این مجموعه تمام سلیقه‌ها و شرایط را در نظر گرفته و بهترین کیفیت را با قیمتی معقول در اختیارتان قرار می‌دهیم؛ بنابراین می‌توانید با کمی جستجو در این فروشگاه، برای تمام مناسبت‌ها، جذاب‌ترین گل‌ها را با توجه به بودجه خود پیدا کنید.

اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید نیز می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط بوده و از تجربه آن‌ها در زمینه ارسال گل به شیراز استفاده کنید.

گل رزا فروشگاه اینترنتی گل در سراسر ایران

خیلی از افراد فکر می‌کنند در مناسبت‌های مختلف، گل موردنظرشان را باید حتما از گل‌فروشی‌های شهر خود تهیه کنند؛ اما جالب است بدانید فروشگاه گل رزا، به سراسر ایران سفارش داشته و در سریع‌ترین زمان ممکن، گل انتخابی را به دست شما می‌رساند! البته نیازی به نگرانی از بابت خرابی گل‌ها نداشته باشید؛ زیرا پرسنل ما تمام جوانب را در نظر گرفته و بسته‌ها را کاملا صحیح و سالم به مشتریان تحویل می‌دهند!

در این مطلب با تمام موارد موردنیاز درباره ارسال گل به شیراز و همچنین انواع و اقسام بسته‌بندی‌ها و اشکال آن‌ها آشنا شدید. آیا تجربه خرید اینترنتی گل را دارید؟ حواستان باشد در هنگام خرید حتما مناسبت پیش رو را در نظر گرفته و متناسب با آن سفارش خود را ثبت کنید!

گاهی اوقات دیده‌ام افراد برای مجالس ترحیم به جای گل‌های سفید، از گل‌های رنگی استفاده می‌کنند! البته می‌توانید قبل از ثبت سفارش نیز از متخصصان ما کمک بگیرید. نظرات خود را با ما در میان گذاشته و لینک این صفحه را نیز برای دوستان خود که قصد سفارش گل در شیراز دارند نیز بفرستید.